vibor

Молодь обов'язково має ходити на вибори

Демотиватори, меми, тролфейси — цими та іншими інструментами мої друзі надсміхаються, намагаються привернути увагу до того, щоб боротися проти «смішної» політики, проти політиків, які соромлять нашу країну. Це я з легкою посмішкою на обличчі та сумом в душі помічаю останнім часом все частіше.

Ніхто з мого оточення не підтримує діючу владу, як в місті Києві, так і Україні, а хто ж за них голосує? Просто, свідомі громадяни ми тільки на словах. Свідомість, як громадянина України має проявляється на виборах.

Так вже виходить, що бабусі за місяць до виборів вже втрачають сон і не можуть дочекатися, коли підуть на вибори, а найбліш зацікавленому прошарку населенню — молоді вибори, як то кажуть, «до фєні».

Гарно в цьому світі живуть люди, які не влазять в політику, і я відношу себе до них. Проте, люблю свою країну, і піклуюся про своє майбутнє та свою репутацію серед друзів по всьому світу, тому я ніколи не пропускаю вибори в ті структури, від яких залежить моє майбутнє.

Я хочу донести свою думку, що не можна себе називати свідомим українцем, або скаржитися на політичну ситуацію та рівень життя в Україні, якщо ви не проголосували на виборах. Маємо брати відповідальність в свої руки, і вже якщо піде щось не так — брати відповідальність тільки на себе.

Чесно, я не розумію, чому молодь настільки байдуже ставиться до свого майбутнього.

Молодь обов'язково має ходити на вибори: 1 комментарий

  1. Добрый день, Артём! Я не думаю, что молодёжи всё равно. Но ведь проверить достоверность обещаний политиков, их прошлое и настоящее вряд ли предоставится возможным нам, простым выборцам. Я вот нынче специально искала пунктик, где есть отметка «Ни за кого». И не нашла.
    Не нашла также и ни одного достойного кандидата, на мой взгляд. Их нет!
    А вообще-то историю (читай — политику) во все времена писали и пишут так, как выгодно очередной «шапке».
    Пусть я далека от политики, но образованная молодёжь также не верит, что проголосует за что-то правильное. Ведь повернут так, как выгодно им. Обработка масс всегда велась и будет вестись, причём, ставка, в первую очередь, делается именно на умных и образованных!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *